Sádrokarton - ideální stavební materiál
Neváhejte nás kontaktovat: +420 603 841 748

Naše služby

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS?

  • Máme přes 20 let zkušeností. Montáží sádrokartonu se zabýváme od roku 1995 a nabízíme vám propracované know-how. 
  • O sádrokartonu víme vše. Vybereme a nainstalujeme tu správnou sádrokartonovou konstrukci a poradíme vám i v souvisejících fázích výstavby.
  • Pracujeme kvalitně a rychle. Jsme flexibilní,vždy se přizpůsobíme vašim požadavkům tak, aby byl výsledek přesně podle vašich představ.

PROČ SÁDROKARTON?

  • Reguluje vlhkost a díky tomu se v místnosti udržuje zdravé mikroklima. Stavebníci ocení, že je sádrokarton lehký a snadno se s ním manipuluje. 

 

NAŠE SLUŽBY

1. Montáž sádrokartonu    

Sádrokartonové podhledy a stropy – sádrokarton výrazně zlepší vzhled celé místnosti i její tepelné a zvukové izolační vlastnosti.

Sádrokartonové příčky –instalujeme všechny typy příček. Nabízíme samozřejmě i sádrokartonové příčky s dveřními otvory pro klasické nebo posuvné dveře, které šetří místo.

Suché podlahy – jejich výhodou je, že jsou neprůzvučné a zvuk z chůze se tedy nerozléhá po domě. Dají se kombinovat s podlahovým topením, dalším plusem je rychlá montáž.

Akustická izolace – navrhneme systém stěn, příček a podlah s akustikou, který bude vhodný právě pro vás. Nabízíme různé izolace: skelnou, kamennou i suchý podsyp liapor.

Tepelná izolace – do interiérů používáme skelnou, kamennou i konopnou izolaci, na vnější zateplení polystyrén a kamennou vlnu. Správný typ vybereme podle parametrů vaší stavby.

Půdní vestavby – změníme vaši půdu v obytný prostor, v němž bude díky izolaci příjemné mikroklima. Také vám poradíme, zda bude nutný projekt, a pokud ano, zajistíme ho pro vás.

Sádrové omítky – stejně jako sádrokarton reguluje sádrová omítka klima, takže v interiéru se drží ideální vlhkost. Výhodou je i velmi rychlá aplikace. Minerální podhledy – kazetové podhledy montujeme do různých nebytových prostor od mateřských škol až po velká obchodní centra.

2. Atypické podhledy a světelné rampy

Designový podhled nebo světelná rampa promění celý váš interiér. Nabízíme vám mnohaleté zkušenosti s jejich instalací do komerčních prostor i domácností. 

  • Postupujeme podle architektonického projektu, ale nejen to. Dekorační strop dokážeme vytvořit i podle vašich představ. Na místě vám navrhneme různé varianty, které budou vhodné právě pro váš prostor. 
  • Pracujeme rychle a precizně tak, aby byl strop propracovaný až do nejmenších detailů. 

3. Požární systémy a prostupy

Podle požadavků, které jsou v projektové dokumentaci, pro vás navrhneme protipožární sádrokartonový systém a zajistíme jeho kompletní montáž.  

  • Montujeme veškerá požárně bezpečnostní zařízení, jako jsou příčky, podhledy, předsazené stěny, požární dvířka a další. Do všech instalací umístíme protipožární ucpávky.
  • Jsme držiteli odborného certifikátuVystavíme vám doklad o montáži požárně bezpečnostního zařízení a prohlášení o shodě podle příslušných předpisů.